Виробнича практика – запорука успішної професійної діяльності

Виробнича практика займає важливе місце у формуванні професійних компетенцій майбутнього фахівця. Практична підготовка має на меті не тільки закріплення теорії, але й на отримання нових знань, умінь, навичок.

Студенти спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» проходили виробничу практику в International technology transfer association. Основною метою діяльності Організації є покращення середовища для ведення професійної діяльності шляхом використання трансферу технологій, розробка програмного забезпечення та дослідження, аналіз, удосконалення якості бізнес процесів, здійснення освітньої діяльності.

Під час роботи студенти разом із представниками вивчали архітектурні пам’ятки, їх вплив на навколишнє середовище, методики та технології, які дозволять облаштувати навколишнє середовище, провести реконструкцію з мінімальним впливом на навколишнє середовище.