Новини

Співробітники кафедри Охорони праці та навколишнього середовища пройшли та успішно завершили тренінг (онлайн) за проєктом Erasmus+ ClimEd з Компетентнісного підходу до розробки навчальної програми для кліматичної освіти.

В рамках європейського проекту Erasmus + Climed аспіранти та викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному тренінгу Компетентнісного підходу до розробки навчальної програми для кліматичної освіти. Всім учасникам видані сертифікати міжнародного зразка. Співробітники кафедри Охорони праці та навколишнього середовища д.т.н., професор Волошкіна О.С., д.т.н., професор Ткаченко Т.М., д.т.н., професор Кривомаз Т.І., к.т.н. доцент Жукова О.Г., к.т.н., асистент Перебинос А.Р., старший викладач Савченко А.М., аспірант Гончаренко А.В., інженер Завальнюк В.Д.