Адреса: Повітрофлотський проспект, 31, Київ, 03680

3-4 ЛЮТОГО 2021 РОКУ ВІДБУЛАСЯ УСТАНОВЧА НАРАДА ЗА ПРОЄКТОМ «Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах»»

3-4 лютого 2021 року відбулася установча нарада за проєктом  «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation / Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах» (далі – проекту) в рамках 6-го конкурсу програми Erasmus+ Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуальних засобів і культури Європейської Комісії, реєстраційний номер 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP, учасником якого є КНУБА (викладачі кафедри охорони праці та навколишнього середовища  приймають безпосередню участь у впровадженні проєкту). На нараді були присутні представники  від кожного з учасників Консорціуму проекту: Координатор – Університет Гельсінкі,Фінляндія та партнери: Університет Ровіра і Віргілі, м. Таррагона, Іспанія, Естонський університет наук про життя, Естонія,Одеський державний екологічний університет, Київський національний університет будівництва і архітектури, Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова, Національний університет «Львівська політехніка», Білоцерківський національний аграрний університет, Одеський національний медичний університет,М іністерство освіти і науки України·       Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Протягом наради кожен із вузів-партнерів презентував свій навчальний заклад. Презентацію КНУБА та  кафедри охорони праці та навколишнього середовища представили зав.каф. д.т.н., проф. Волошкіна О.С. та доц. Веремеч О.В. Також були обговорені план заходів на перший рік упровадження проєкту, фінансові питання та питання придбання обладнання. Термін упровадження проєкту 2021 – 2023рр.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux